Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej informacji na stronie.

Powrót na górę strony

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Szanowni Rodzice, uczniowie, absolwenci oraz przyjaciele naszej szkoły, nasza placówka bierze udział w akcji "Tysiąc powodów by czytać". W akcji tej do wygrania jest 1000 książek do biblioteki szkonej. Prosimy Państwa o oddanie głosu na naszą placówkę, gdyż tylko 10 szkół z największą ilością głosów otrzyma książki. Głosy należy oddawać codziennie aż do 20 października od dnia dzisiejszego poczynając na http://www.empik.com/biblioteki

Liczymy na Państwa!!!! 
Prosimy o głosy, udostępnienie tej informacji oraz o namówienie znajomych do głosowania na naszej szkołę

 

 

 

Gmina Kruszyna

Facebook

Informator o szkolnictwie ponadpodstawowym na terenie Częstochowy i trzech powiatów

Banery

Copyright © 2020 High School Rights Reserved.