Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej informacji na stronie.

Powrót na górę strony

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Dzisiaj zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020. Klasa VIII podziękowała za osiem wspólnych lat, a klasa siódma ich pożegnała.

Z powodu braku wyników badania wody odraczamy wznowienie zajęć opiekuńczo - wychowawczych dla uczniów klas I - III. O zmianie decyzji niezwłocznie poinformujemy na dzienniku elektronicznym i na stronie szkoły.

Zdalna Szkoła” – Laptopy dla uczniów z Gminy Kruszyna

Gmina Kruszyna w ramach projektu pn Zdalna Szkoła - Działanie 1.1 Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach otrzymała dofinansowanie w wysokości 59 856,72 zł na zakup laptopów. Maksymalna kwota jaką mogła pozyskać Gmina to kwota 60 000,00 zł. Dzięki otrzymanej dotacji zostały zakupione 22 laptopy, które na podstawie umowy użyczenia trafiły do najbardziej potrzebujących uczniów i nauczycieli w celu realizowania nauki zdalnej. Wsparciem objętych zostało 17 uczniów i 5 nauczycieli z 4 szkół podstawowych z terenu Gminy Kruszyna. Projekt jest odpowiedzią na obecną sytuację szkolnictwa, związaną z wprowadzeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, spowodowanym zakażeniem COVID-19. Program finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Gmina Kruszyna

Facebook

Informator o szkolnictwie ponadpodstawowym na terenie Częstochowy i trzech powiatów

Banery

Copyright © 2020 High School Rights Reserved.